Benim için tüm detaylar çok önemli. Bu doğrultuda müşterilerimin kendi imajlarını oluşturmanın dışında, hayatlarındaki diğer ayrıntıları da göz önünde bulunduruyorum. Onların sadece dış görünüşlerini değil, evlerini ve davetlerini de sıradanlıktan sıra dışılığa dönüştürmelerine yardım ediyorum. Bunu yaparken müşterilerimin isteklerini de ciddiye alıyorum ve her zaman onlara kulak veriyorum.

Ev veya Ofis için Styling

Tıpkı gardırobunuz gibi, yaşadığınız alan da tarz ve karakterinizi net bir şekilde açığa vurur. Bu yüzden kişisel alanlarınızı zarafet ve fonksiyonellik arasında zevkli bir denge kurarak yeniden düzenliyoruz. Ayrıca mobilya ve dekoratif fikirlerle ilgili olarak size yol gösteriyorum. Kişilik, bireysellik ve zevk üzerine yoğunlaşarak, iç mekan için tutarlı ve zarif etkiler yaratıyorum.

Etkinlik Organizasyonu

Bir kişinin evi ya da organize ettiği etkinliğin onun kişisel zevkinin ve tarzının dışa vurumu olduğuna inanıyorum. Bu yüzden çalışırken her detaya titizlikle yaklaşıyor, isteklerinizi ve hedeflerinizi dinliyorum. Organizasyonun her adımında sizinle beraber çalışıp, duyguları canlandıran ve duyulara hitap eden unutulmaz davetler düzenliyorum.

Özel Anlar İçin "Makeover"

Çok daha özel görünmeniz gereken bir davete mi gidiyorsunuz? Ciddi bir toplantı ya da en yakın arkadaşınızın düğünü... Durum ne olursa olsun, tüm bakışları üzerinize çekecek en iyi görüntüyü sizin için oluşturuyorum. Eğer dilerseniz makyaj uzmanı ve saç tasarımcısından oluşan 'glam' ekibimizin yardımıyla mükemmel göründüğünüze emin olabilirsiniz.

Seyahat

İlgi alanlarınıza bağlı olarak Paris'e alışveriş gezileri düzenliyorum. Alışverişten kastımız sanat, tasarım, dekorasyon, vintage, couture ya da genç modacılar olabilir. Hangisine ilgi duyuyorsanız, ona özel bir gezi planlıyoruz. Bunun yanı sıra, dünyanın en lüks mekanlarına kişiye özel seyahat menüsü de hazırlıyoruz: Müzik, sanat, yemek, ve benzeri ilgi alanlarına yönelik tercihlerinize açığız.
Danışmanlık hizmeti rezervasyonu için arayın ya da mesaj yollayın:0530 329 3354